Madera - Travelon.pl Madera - Travelon.pl Madera - Travelon.pl Madera - Travelon.pl

Madera - Wybrzeże Zachodnie

(Strony) > > > Wybrzeże Zachodnie

Także niewielka część zachodniego wybrzeża Madery oferuje szeroką paletę możliwości spędzenia wolnego czasu. Tutaj turyści przyjeżdżają dla spokoju i relaksu w cichej oraz pięknej okolicy. Tutaj znajdziemy jeszcze nieposkromioną przyrodę tej wiecznie rozwijającej się wyspy. Tutaj można spełnić swoje marzenia.

Paul do Mar

Paul do Mar jest niewielka osada rybacką, która z jednej strony otoczona jest ażurowo-niebieskimi wodami Atlantyku, a z drugiej zboczami gór. Na brak wysokiej jakości hoteli narzekać tutaj nie można. Na usługi hotelowe w Paul do Mar kładzie się duży nacisk. Uzyskamy tutaj informacje w naszym ojczystym języku i nawet nie Może nas zaskoczyć w recepcji osoba mówiąca po polsku.

Każdy kto tutaj zawita, natychmiast wysoko oceni porządek, spokój i przyjazną atmosferę. Dodatkowo, można stąd planować wycieczki do wszystkich zakątków wyspy.

Porto Moniz

Największa atrakcją tego miasta, które znajduje się w północno-zachodniej części wyspy, są naturalne jeziorka na skalnym wybrzeżu z betonowymi chodnikami. Nie ma chyba nic bardziej romantycznego, jak wycieczka łódką po spokojnym jeziorze, które otoczone jest rozkwitniętymi pąkami kwiatów w różnych barwach i zapachach.

Chociaż jak widać, zachodnia część Madery może wydawać się zapomnianym przez Boga zakątkiem, to dla nas będą to niezapomniane chwile.

Najnowsze informacje...

12.03.2012 Festiwal kwiatów
21.11.2011 Park tematyczny Santana
28.05.2010 Las wawrzynowy

Ostatnio na forum...

13.05.2011 życie nocne
13.05.2011 Orchideje i Madera
13.05.2011 transport
13.05.2011 Malownicza Madera
13.05.2011 Interesujące miejsca i pamiątki

Najnowsze zdjęcia...

Funchal
Porto da Cruz
strelitzia
podchody
rafy - Lourenço